Ezgi Metal,Zamak İmalatı
Ezgi Metal,Zamak İmalatıHAKKIMIZDA


1998 yılında kurulan Ezgi Metal, metal sektöründeki 20 yıllık tecrübesiyle köklü bir alt yapıya sahip Atila Önek ve Fırat Önek öncülüğünde faaliyete geçirilmiştir.

Ezgi Metal olarak demir dışı metal ticareti yapan firma döküm ve metal sektörüne hizmet vermektedir.

Firma 1998 yılından bu yana İstanbul Eyüp/Topçular ilçesinde sektörün kalbinde yer almaktadır.

Zamak ve Çinko satışı ile başlamış olduğu ticari faaliyetine müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Nikel Anot’u da ekleyerek metal hammadde tedarikçiliğinde üst segmentlere çıkmayı başarmıştır.

Kendi üretimleri olan Zamak imalatında kullanmış oldukları hammaddeler ile Avrupa standartlarında düşük kurşun oranlarıyla piyasanın en kaliteli Zamaklarını üretmektedir.

Müşteri yelpazesinin ve ürün çeşitliliğinin genişlemesine paralel olarak her biri konusunda lider yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerinin de sayesinde metal ithalat ve imalat sektöründe en iyiler arasında yer almaktadır.

Bu gün sunduğu kesintisiz hammadde desteği ve uygun fiyatları ile müşterilerinin rekabet gücünü ciddi oranda desteklemekte ve her gün piyasada ki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Hızlı ama emin adımlarla ilerlediği bu yolda kısa sürede metal dünyasında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kalitesinden ödün vermeden, ilkesi güvenilirlik olan ticaret anlayışıyla markalaşma yolunda ilerlemektedir.

Ezgi Metal üretimi sanayinin merkezi İOSB Pik Dökümcülere taşıyarak ve Topçular Rami Kışla Caddesi üzerindeki yeni ofisiyle sektörün merkezinde yerini almış bulunmaktadır.

Son bir yılda yaptığı yatırımlarla ve aldığı hatırı sayılır gurur verici geri dönüşlerle anlıyoruz ki doğru yola emin adımlarla…

Ezgi Metal,Zamak İmalatıMİSYONUMUZ

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Ezgi Metal,Zamak İmalatıVİZYONUMUZ

Kendi sektöründe güvenilen, izlenilen ve lider bir firma olabilmek.
İletişim Formu